• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

Projektowanie oprogramowania obliczeniowegoJednym z ważniejszych celów wykorzystania techniki informatycznej jest i wyręczenie człowieka w żmudnych procesach przetwarzania danych. Dane pozyskane w sposób ręczny bądź automatyczny muszą być odpowiednio przetworzone przy użyciu metod statystycznych.

Mając wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania obliczeniowego oraz odpowiednie wykształcenie i mnóstwo przeprowadzonych doświadczeń, jesteśmy w stanie zaoferować sprawdzone profesjonalne rozwiązania, dotosowane do potrzeb użytkownika.

Oprogramowanie może zarówno dokonywać obliczeń statystycznych, jak i wyszukiwać wskazane wzorce w próbkach pomiarowych. Oprogramowanie może działać w oparciu o wskazane normy branżowe bądź ogólne (także unijne).

Ważnym aspektem oprogramowania obliczeniowego jest możliwość eksportu bądź wizualizacji przetworzonych danych. Dane mogą być zarówno zapisane w popularnych formatach przechowywania danych, jak i mogą zostać zapisane w zaprojektowanym przez nas formacie, pozwalającym na przechowanie wszystkich wymaganych parametrów.

Wyniki obliczeń mogą być też drukowane w postaci orzeczeń, pozwalających na załączenie ich w wykonywanych ekspertyzach bądź pracach. W żądanych przypadkach oprogramowanie może również dokonywać klasyfikacji (np. analizować klasę gruntu na podstawie analizy sitowej gruntu) i określić klasę mierzonych obiektów.
© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.