• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

Projektowanie i rozwój rozwiązań dedykowanych i uniwersalnychRozwiązania uniwersalne są rozwiązaniami przeznaczonymi dla szerszej grupy odbiorców. Funkcjonalności są dopasowane tak, aby spełniały założenia statystycznej większości jego użytkowników, bądź spełniały założenia konkretnej linii produktu.

Rozwiązania dedykowane jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do konkretnego celu i odbiorcy oraz dopasowane do jego potrzeb. Rozwiązania te bazują na wcześniejszej skrupulatnej analizie potrzeb i wymagań użytkownika docelowego. System dopasowany do jednego odbiorcy może nie odpowiadać innym odbiorcom, ze względu na inny zakres funkcjonalności i istniejących potrzeb (np. specyfika interfejsu wizualnego aplikacji).
Rozwiązaniem dedykowanym może być również odpowiednio dopasowany moduł wzbogacający istniejące rozwiązanie uniwersalne.

W SkyRaster, zajmujemy się projektowaniem obu typów rozwiązań, zależnie od potrzeb Klienta i wybranej technologii. Projektowane przez nas oprogramowanie może być zarówno wykonane w oparciu o specyficzne, dedykowane dla danego klienta funkcjonalności, lub też być rozwijane w oparciu o ustaloną przez nas linię technologiczną zweryfikowaną przez naszych ekspertów. Dzięki wsparciu ekspertów bądź osób bardzo dobrze znających dziedzinę, dla której jest opracowywane rozwiązanie, wynikowe aplikacje i systemy będą posiadały odpowiednią jakość wykonania.

Z reguły rozwiązania uniwersalne są bardziej atrakcyjne cenowo niż dedykowane, jednak wymagają odpowiedniej ilości odbiorców, aby projekt był w pełni opłacalny dla wszystkich stron. Rozwiązania dedykowane dają większą pewność, iż zastosowane rozwiązanie będzie bardziej użyteczne i opłacalne w dłuższym okresie użytkowania.
© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.