• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

Projektowanie oprogramowania stacjonarnegoOprogramowanie stacjonarne to typowe oprogramowanie przeznaczone na komputery stacjonarne bądź w miarę mobilne (np. laptopy), przeznaczone do pracy na konkretnym statycznym stanowisku. Jednym z zastosowań oprogramowania stacjonarnego są większe możliwości sprzętu stacjonarnego niż w przypadku urządzeń mobilnych. Z tego względu możliwe jest przetwarzanie większej ilości danych w krótszym okresie czasu, zapewniając to jednocześnie przy mniejszym poziomie kosztów.

Oprogramowanie stacjonarne może działać zarówno w sensie zarządzania jak i terminalowym. W przypadku terminalowym, stacjonarny komputer (stanowisko) obsługuje wyłącznie pozyskanie lub dostęp do danych, bez ich specyficznego przechowywania. Systemy terminalowe w takim przypadku posiadają odpowiednie połączenie (sieciowe) z głównym komputerem, przechowującym i dystrybuującym wszystkie przetwarzane dane.

Posiadając doświadczenie w tworzeniu aplikacji PC na komputery stacjonarne możemy zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań, poczynając od implementacji systemów pomiarowych, obliczeniowych, przetwarzających, kończąc na systemach wizualizacji i eksportu danych.


© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.