• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

Usługi w zakresie integracji sprzętu i oprogramowaniaIntegracja sprzętu i oprogramowania to proces, w którym dobiera się odpowiednio parametry i metodologię istniejących rozwiązań tak, aby mogły prawidłowo współpracować ze sobą.

Opracowanie rozwiązań optymalnych wiąże się z koniecznością znalezienia takich metod współpracy różnych systemów (sprzętowych i programowych), aby mogły one współpracować bez przeszkód i w stopniu gwarantujących uzyskanie zadowalających efektów.

W SkyRaster zajmujemy się integracją głównie oprogramowania pomiarowego i sprzętu pomiarowego. Oferujemy możliwości dopasowania formatów danych, interfejsów cyfrowych tak, aby móc uzyskać żądane możliwości. W szczególności posiadamy duże doświadczenie w zakresie integracji sprzętu z interefsami cyfrowymi - szeregowymi, takimi jak RS232, USB, Blueooth.

W wyniku naszych badań i naszych doświadczeń, powstał Ultra Adapter, urządzenie pozwalające na konwersję sygnałów przewodowych w postać bezprzewodową. Pozwala on między innymi na zastosowanie urządzeń ze starszym interfejsem RS232 z nowszymi rozwiązaniami wyposażonymi w technologię bezprzewodową. W prosty sposób nasze rozwiązanie oferuje pomost pomiędzy przeszłością, a przyszłością.


© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.