• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

Portfolio - Serwisy WWWZrealizowane w SkyRaster serwisy WWW:

SkyRaster.Net
II.2012
Strona Serwisowa WWW, udostępniająca innowacyjny system wynajmu oprogramowania oraz funkcje serwisowe (śledzenie zgłoszeń serwisowych)
W lutym 2012 udostępniliśmy kolejny serwis, będący następcą starszego serwisu dobra-umowa.pl. Obecny serwis udostępnia nowe funkcjonalności i dostarczony został w szacie graficznej bardziej powiązanej z firmą.

Innowacją w serwisie okazała się integracja z systemem Wynajmu Oprogramowania SkyRaster. Dzięki temu, użytkownicy mogą w wygodny sposób wynajmować programy, co najważniejsze - za atrakcyjne kwoty, które sprawią, iż każdy program jest w zasięgu każdego portfela. Brak zbędnych formalności i błyskawiczna możliwość startu to jedne z wielu zalet naszego nowego systemu. Wraz ze startem usługi wynajmu dostarczone nowe instalatory, które pozwalają na jeszcze szybsze i wygodniejsze zainstalowanie oprogramowania.
Serwis umożliwia zarówno obsługę dzierżawy oprogramowania, jak i obsługę kwestii serwisowych,tj. uzyskiwania aktualizacji oraz zgłaszanie sugestii, uwag bądź ew. błędów dotyczących programów. Śledzenie zgłoszeń jest wygodne i pozwala w szybki sposób sprawdzić status rozwoju oprogramowania.

SkyRaster.com
V.2011
Strona Firmowa WWW, wraz z autorskim systemem zarządzającym, z systemem obsługi zamówień oraz obszernymi informacjami dotyczących oferowanych usług i produktów
W maju 2011 nasza strona firmowa uległa gruntownej modernizacji i ulepszeniu. Zmianie uległa zarówno warstwa graficzna (z biało-szarej kolorystyki na barwną), jak i opis produktów i usług, które stały się obszerniejsze, atrakcyjniejsze wizualnie, bardziej precyzyjne i merytorycznie dopracowane.

System zamówień również uległ zmianie - do dyspozycji klientów udostępniono wygodny system zakupowy, umożliwiający przechowywanie w koszyku produktów, zmianę ilości kupowanych licencji oraz umożliwiający wybranie dodatkowych opcji zakupu.

Uzupełnione zostało portfolio, ukazujące zarówno ważniejsze dokonania, jak i drogę, jaką pokonaliśmy projektując proste aplikacje obliczeniowe, aż do złożonych i kompleksowo działających rozwiązań, polecanych przez klientów.

Wraz z nowym projektem graficznym zostały także zaprojektowane nowe wizytówki, nawiązujące do głównego układu strony.

audiotask.pl
III.2011
strona WWW intuicyjnego organizera dźwiękowego AudioTask
z modułem serwisowym udostępniania aktualizacji i zamówień
Wraz ze stworzeniem aplikacji AudioTask, stworzyliśmy stronę internetową, pozwalającą użytkownikom w szybki sposób zapoznać się z zaletami i możliwościami programu.

Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy bezpłatną wersję testową, którą można uruchomić w wersjach demonstracyjnej (ograniczone funkcjonalności) bądź trial (tylko ograniczenie czasowe).
Serwis dysponuje także wygodnym panelem do składania zamówień i rejestracji wersji komercyjnych.

Równocześnie serwis komunikuje się z infrastrukturą serwerową, pozwalając na sprawne rejestrowanie i automatyczną aktualizację licencji z poziomu palmtopa.

Licencjonowani użytkownicy programu mogą w szybki sposób pobierać najnowsze wersje oprogramowania oraz śledzić historię zmian w programie.

Centrum Serwisowe TrackLab
VI.2009
Serwis WWW Centrum Serwisowego TrackLab
strona dla użytkowników Oprogramowania TrackLab AreaControl
Wraz z wprowadzeniem na rynek Oprogramowania TrackLab AreaControl (przeznaczonego do obsługi kontroli działek rolnych), stworzyliśmy dla naszych klientów nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie serwisowe.

Łatwa w obsłudze strona pozwalała na szybkie zgłaszanie uwag bądź sugestii (bugtracker) do użytkowanego Oprogramowania oraz udostępniała możliwość pobierania najnowszych aktualizacji programu.
Użytkownicy mogli też śledzić postęp wprowadzania zmian oraz historię zmian w kolejnych wersjach systemu.

Strona została też wyposażona w sekcję informacyjną, uzupełnianą na bieżąco o odpowiedzi na zadawane przez klientów pytania. Stąd też maksymalnie ułatwiliśmy klientom rozpoczęcie i korzystanie z różnorodnych funkcjonalności, znajdujących się w dostarczonym Oprogramowaniu.
Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań, stosowanych zazwyczaj w centrach serwisowych dużych czołowych firm IT, umożliwiliśmy optymalizację komunikacji serwisowej, odciążając tym samym pocztę elektroniczną obu stron i zwiększając zadowolenie klientów.

dobra-umowa.pl
III.2009
serwis ogłoszeniowo-aukcyjny
z funkcjonalnościami obsługi umów oraz możliwościami świadczenia opieki serwisowej
Tuż po niezbyt udanej współpracy z dwoma kontrahentami, powstał pomysł stworzenia serwisu, w którym możnaby prowadzić nawiązane umowy i umożliwić wykonawcom (firmom, freelancerom) i zleceniodawcom przejrzystszą i uczciwszą współpracę (utrudniającą ewentualne "nieczyste" zagrania).
Pomysł został ostatecznie bardzo rozbudowany o złożony serwis pozwalający również na zgłaszanie własnych ofert i obsługę aukcji zleceń. Serwis miał także funkcjonalności umożliwiające wykonawcom świadczenie usług serwisowych - obsługę zgłaszanych przez użytkowników uwag i błędów oraz opiniowanie jakości usług.

Serwis praktycznie ukończony w marcu 2009r. został udostępniony użytkownikom. Ze względu na rosnącą popularność wcześniej zaistniałych prostszych serwisów typu zlecenia-przez-net oraz przez brak aktywnej reklamy, serwis jest wykorzystywany jedynie sporadycznie, jako efektywna platforma do obsługi zgłaszanych przez klientów uwag (bugtracker). Obecnie (2011) poszukujemy inwestora i chętnych do współpracy przy serwisie.


Pozostałe serwisy, zrealizowane przez M.Kupaja we wcześniejszych latach:

DPMS (Project Management System)
2007-2008
System zarządzania czasem i projektami geodezyjnymi/fotogrametrycznymi
obsługa rejestracji czasu pracy, raportowania i urlopów
System umożliwiający prowadzenie elektronicznej książki obecności pracowników oraz nadzoru czasu pracy wykonany dla krakowskiej firmy fotogrametrycznej Dephos sp. z o.o.
Wykonany w PHP intranetowy serwis wykorzystywał mechanizm MySQL.
Wybrane możliwości serwisu:
  • logowanie pracowników na login/hasło
  • przydzielanie projektów pracownikom
  • rejestracja czasu pracy wraz z opcjonalną możliwością opisania dnia pracy (rozpoczęcie - zakończenie pracy)
  • automatyczne sumowanie czasu pracy
  • zaznaczanie delegacji, urlopów, urlopów okolicznościowych, chorobowych oraz nieobecności
  • generowanie zestawień czasu pracy wg listy pracowników
  • portal wiadomości związanych z projektem z wewnętrznym systemem doręczania wiadomości
  • prowadzenie listy pracowników
  • prowadzenie listy projektów
  • ustalanie struktury projektu

FastCheck++
2006
portal serwisowy www do wspomagania procesu testowania i kontroli jakości
Quality Assurance, zapewnianie jakości, bugtracking, zarządzanie projektami, ADB
Intuicyjny portal intranetowy napisany w 2006 w j. ang, w ramach pracy etatowej w Advanced Digital Broadcast (światowej klasy producenta dekoderów tv/set-top-box), przeznaczony do wspomagania procesu zarządzania, testowania (kontrola jakości), integracji oraz raportowania. Portal oparty o silnik bazodanowy (MySQL), powstał w wyniku pomysłu Autora na integrację dotychczasowej wiedzy i chęć optymalizacji pracy działu IPTV. Serwis pozwalał na tworzenie, przechowywanie i weryfikację zestawów testowych dla rozwijanych w firmie projektów, w postaci wygodnej checklisty. Aplikacja umożliwiała sprawne zarządzanie zgłaszanymi zgłoszeniami, posiadała zarówno własny, niezależny mechanizm przechowywania i zarządzania błędami, jak i wykorzystywała możliwość bugtrackera Bugzilla. Aplikacja posiadała również możliwość porównywania checklist dla kolejnych wersji oprogramowania (tzw. releasów). Dzięki wbudowanym modułom raportującym można było szybko pozyskać dokumenty gotowe do przedstawienia menadżerom projektów. Autor wyposażył aplikację również w szczegółową dokumentację działania oraz instalacji serwisu w systemach Linux/Unix.

© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.