• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

Portfolio - Rok 2013Zrealizowane w 2013 projekty w SkyRaster:

Carport Architect 3D wersja wielojęzykowa
II-III.2013
Modernizacja programu do wizualizacji wiat garażowych i zadaszeń z drewna wykonanego dla CarportPlanet - program jest dostępny bezpłatnie na stronie CarportPlanet.pl
Wraz z początkiem roku 2013 i powodzeniem projektu Carport Architect 3D, została przygotowana lokalizacja programu na język angielski oraz niemiecki. Translacja objęła również internetową stronę Producenta zadaszeń CarportPlanet.

Oprócz tego program został wzbogacony o nowy typ konstrukcji dachu (S-kształtkę), oraz wyposażony w pomniejsze usprawnienia i poprawki.Sonda Dynamiczna
XI.2012-III.2013
Oprogramowanie do opracowywania badań sondowania gruntu, wg badań z użyciem sondy dynamicznej (np. DPL SD-10)
We współpracy z uznanym dystrybutorem sprzętu geotechnicznego Geolab na przełomie 2012/2013, został zaprojektowany i wykonany program, pozwalający na szybkie i intuicyjne opracowanie badań gruntu w postaci kart sondowania.
Program został wyposażony w wygodny edytor profili litologicznych, umożliwiający szybkie zdefiniowanie właściwości badanego gruntu. Co ważniejsze, jako jeden z nieliczonych programów do tego typu, został wzbogacony o moduł weryfikacji zgodności z normą w postaci ścisłej (restrykcyjnej) bądź uproszczonej. Dzięki temu program można wykorzystać zarówno do badań oparty o starsze normy PN-B jak i nowsze PN-EN.
Prezentowane przez program arkusze są konfigurowalne, tj. użytkownik może wybrać interesujące go kolumny, które mają być przedstawione na wykresie. Niepodważalną zaletą programu jest jego cena i specjalizacja - użytkownik nie musi kupować drogiego pakietu geotechnicznego, aby móc profesjonalnie opracować tego typu badania.


© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.