• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

Portfolio - Rok 2012Zrealizowane w 2012 projekty w SkyRaster:

Carport Architect 3D (PL)
IX-XII.2012
Program do wizualizacji wiat garażowych i zadaszeń z drewna wykonany dla CarportPlanet
Program jest dostępny bezpłatnie na stronie CarportPlanet.pl
Wraz z końcówką roku 2012, zakończony został projekt, który był elementem "powrotu do źródeł" związanych z opracowywaniem narzędzi CAD/3D.
Dla Producenta zadaszeń CarportPlanet został zrealizowany projekt innowacyjnego i łatwego w obsłudze programu narzędziowego do wizualizacji i ułatwiania zamawiania wycen.

Program został wyposażony nie tylko w moduł wizualizacji kilku typów wiat/zadaszeń w 3D, ale także możliwość wpasowania wiaty w dowolnie wybrane przez użytkownika zdjęcie. Dodatkowo w programie uwzględniono możliwość animacji modelu (obrót) oraz symulacji cienia, bazującego na algorytmie obliczeniowym, symulującym położenie Słońca, na podstawie daty i lokacji.

iPlanograf
III-V.2012
Oprogramowanie i osprzęt do planografu, system do badania nierówności nawierzchni, m.in. wg normy BN-68/8931-04
We współpracy z JLDesigns w roku 2012, na zamówienie jednego z naszych Klientów, zaprojektowaliśmy cyfrową stację pomiarową, pozwalającą na zamontowanie na planografie oraz wykonanie pomiaru badania nierówności nawierzchni.
Zaletą naszego systemu jest duża mobilność - iPlanograf korzysta z bezprzewodowego wysyłu informacji (opartego o inne nasze rozwiązanie - Ultra Adapter). Z tego względu użytkownik nie musi martwić się o kabel USB/szeregowy, lecz podłącza się do urządzania poprzez wygodne łącze radiowe Bluetooth. Urządzenie pozwala na podłączenie jednego czujnika, zamontowanego na kole pomiarowym oraz jednego czujnika potencjometrycznego, do badania nierówności nawierzchni. Urządzenie jest odporne na wstrząsy, zakłócenia oraz na możliwość ochlapania przez wodę.
Dostarczane przez nas autorskie i profesjonalne oprogramowanie integruje nie tylko funkcjonalność rejestracji pomiaru, ale także zwiększa jego dokładność (w czasie rzeczywistym). Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować dokładność lokalizacji (rzędna pozioma) na wyższym poziomie, niż obecne urządzenia tego typu na rynku. Oprócz tego użytkownik może swobodnie opisać i zarządzać pomiarem, drukować orzeczenia a nawet kalibrować urządzenie.

SkyRaster.Net
II.2012
Strona Serwisowa WWW, udostępniająca innowacyjny system wynajmu oprogramowania oraz funkcje serwisowe (śledzenie zgłoszeń serwisowych)
W lutym 2012 udostępniliśmy kolejny serwis, będący następcą starszego serwisu dobra-umowa.pl. Obecny serwis udostępnia nowe funkcjonalności i dostarczony został w szacie graficznej bardziej powiązanej z firmą.

Innowacją w serwisie okazała się integracja z systemem Wynajmu Oprogramowania SkyRaster. Dzięki temu, użytkownicy mogą w wygodny sposób wynajmować programy, co najważniejsze - za atrakcyjne kwoty, które sprawią, iż każdy program jest w zasięgu każdego portfela. Brak zbędnych formalności i błyskawiczna możliwość startu to jedne z wielu zalet naszego nowego systemu. Wraz ze startem usługi wynajmu dostarczone nowe instalatory, które pozwalają na jeszcze szybsze i wygodniejsze zainstalowanie oprogramowania.
Serwis umożliwia zarówno obsługę dzierżawy oprogramowania, jak i obsługę kwestii serwisowych,tj. uzyskiwania aktualizacji oraz zgłaszanie sugestii, uwag bądź ew. błędów dotyczących programów. Śledzenie zgłoszeń jest wygodne i pozwala w szybki sposób sprawdzić status rozwoju oprogramowania.


© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.