• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

Portfolio - Rok 2011Zrealizowane w 2011 projekty w SkyRaster:

Labor Tech 4
VI.2011
oznaczanie wsk. zagęszczenia wg met. objętościomierza piaskowego lub wodnego
badania laboratoryjne, geotechnika
W czerwcu 2011 udostępniliśmy naszym klientom najnowszy produkt - Labor Tech 4. Program został opracowany w celu przyspieszania pracy w laboratorium drogowym lub przyzakładowym.
Na podstawie profesjonalnie wykonanej analizy zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy program z serii wspomagania badań geotechnicznych. Tym samym oferujemy klientom kolejny produkt posiadający duże możliwości i rozwiązujący kompleksowo problemy spotykane podczas badań gruntu.
Na szczególną uwagę zasługuje intuicyjny interfejs wprowadzania danych oraz zintegrowane możliwości automatyzacji pomiaru z wykorzystaniem wag elektronicznych z interfejsem szeregowym.

Program przeznaczony do oznaczania wskaźnika zagęszczenia z użyciem objętościomierza piaskowego lub wodnego pozwala na wygodne przeprowadzenie badania i uzyskanie stanu zagęszczenia gruntu oraz przyspiesza opracowywanie profesjonalnych orzeczeń o jakości badanego gruntu. Program oferuje tym samym uzupełnienie metod, opracowanych we wcześniejszym programie Labor Tech 1.

SkyRaster.com
V.2011
Strona Firmowa WWW, wraz z autorskim systemem zarządzającym, z systemem obsługi zamówień oraz obszernymi informacjami dotyczących oferowanych usług i produktów
W maju 2011 nasza strona firmowa uległa gruntownej modernizacji i ulepszeniu. Zmianie uległa zarówno warstwa graficzna (z biało-szarej kolorystyki na barwną), jak i opis produktów i usług, które stały się obszerniejsze, atrakcyjniejsze wizualnie, bardziej precyzyjne i merytorycznie dopracowane.

System zamówień również uległ zmianie - do dyspozycji klientów udostępniono wygodny system zakupowy, umożliwiający przechowywanie w koszyku produktów, zmianę ilości kupowanych licencji oraz umożliwiający wybranie dodatkowych opcji zakupu.

Uzupełnione zostało portfolio, ukazujące zarówno ważniejsze dokonania, jak i drogę, jaką pokonaliśmy projektując proste aplikacje obliczeniowe, aż do złożonych i kompleksowo działających rozwiązań, polecanych przez klientów.

Wraz z nowym projektem graficznym zostały także zaprojektowane nowe wizytówki, nawiązujące do głównego układu strony.

iFotoTable
V.2011
elektroniczna bezprzewodowa tabliczka wyświetlająca
dedykowana do wspomagania kontroli terenowych ARiMR metodą FOTO
W maju 2011 mamy przyjemność zaprezentować prototyp urządzenia wyświetlającego. Projekt rozpoczęty w 2010 r. wraz z UCProjects.eu miał na celu stworzenie urządzenia, pozwalającego na efektywne wykorzystanie w procesie inwentaryzacji fotograficznej obiektów.

Elektroniczna tabliczka to urządzenie wielkości kartki papieru A4, posiadające wygodny spust, umożliwiający wyświetlenie cyfrowej treści tabliczki. Treść cyfrowa jest przesyłana przez Bluetooth z palmtopa, sterującego tabliczką. Numer producenta jest pobierany z mapy obsługiwanej przez system TrackLab Terminal znajdujący się na palmtopie.

Giga-Sky
V.2011
sprzęt do wykonywania panoram gigapikselowych
głowice pomiarowe, pomiar zdalny
W maju 2011 premierę miał nasz zestaw Giga-Sky. Oparty o zrobotyzowaną głowicę pomiarową zestaw jest w stanie umożliwić sprawne i automatyczne wykonanie zdjęć do stworzenia wysokorozdzielczych panoram. Zestaw został dobrany w wyniku intensywnej integracji, rozpoczętej przez SkyRaster w roku 2009. W wyniku integracji powstało również urządzenie Ultra-Adapter.

Zestaw składa się z zautomatyzowanej głowicy wraz ze sterownikiem bezprzewodowym UltraAdapter, podłączonym do głowicy odpowiednim przewodem. Bazując na uniwersalnej budowie, sterownik umożliwia zarówno bezprzewodowe sterowanie głowicą, jak i sterowanie poprzez przewód USB lub RS232. Dzięki temu sprzętem można sterować, zarówno z poziomu komputera oraz urządzeń mobilnych klasy UMPC i PDA (palmtopy, smartfony). Sprzęt można zastosować również do celów pomiarowych.

audiotask.pl
III.2011
strona WWW intuicyjnego organizera dźwiękowego AudioTask
z modułem serwisowym udostępniania aktualizacji i zamówień
Wraz ze stworzeniem aplikacji AudioTask, stworzyliśmy stronę internetową, pozwalającą użytkownikom w szybki sposób zapoznać się z zaletami i możliwościami programu.

Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy bezpłatną wersję testową, którą można uruchomić w wersjach demonstracyjnej (ograniczone funkcjonalności) bądź trial (tylko ograniczenie czasowe).
Serwis dysponuje także wygodnym panelem do składania zamówień i rejestracji wersji komercyjnych.

Równocześnie serwis komunikuje się z infrastrukturą serwerową, pozwalając na sprawne rejestrowanie i automatyczną aktualizację licencji z poziomu palmtopa.

Licencjonowani użytkownicy programu mogą w szybki sposób pobierać najnowsze wersje oprogramowania oraz śledzić historię zmian w programie.

AudioTask
III.2011
intuicyjny organizer dźwiękowy dla palmtopów i smartfonów z Windows Mobile z funkcją notatek (alarmów) głosowych, modułem zarządzania nagrań i ekranem startowym Today
AudioTask jest aplikacją przeznaczoną do wspomagania pracy poprzez rejestrację i odtwarzanie nagrań dźwiękowych.
Nagrania mogą być odtwarzane jako alarmy - notatki głosowe o zadanym czasie wzbudzenia alarmu i ich powtarzalności.
Użytkownik programu poprzez rozszerzony moduł dyktafonu, otrzymuje możliwość opisywania nagrań w sposób niedostępny w standardowym wyposażeniu oprogramowania systemu operacyjnego.
AudioTask oferuje nowy i wygodny sposób dodawania nagrań dźwiękowych. Droga prowadząca do rozpoczęcia rejestracji nagrania jest krótka - odpowiednio skonfigurowana aplikacja wymaga naciśnięcia jednego sprzętowego przycisku - to wszystko co wystarczy aby rozpocząć nagranie i zarejestrować ważną informację bądź uwagę.

© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.